2019 m. birželio 25-27 d.d., kol mokiniai atostogavo, mokytojai mokėsi pagal Lions Quest programą Paauglystės kryžkelės socialinio ir emocinio ugdymo paslapčių, kurias per naujus mokslo metus žada pritaikyti mokiniams. Tai didelis žingsnis į europinio lygio pedagogystę!


 

2019 m. birželio 21 d. Paskutinio skambučio ir mokslo metų pabaigtuvių šventė.


 

2019 m. birželio 7 d. – paskutinė pradinukų diena mokykloje prieš atostogas. Koncertas – daug šokių: nuo mažylių iki vyresniųjų svečių, paskui trimačiai akiniai, piešimas kreidutėmis etc.


 

2019 m. gegužės 31 d. Paskutinė pavasario diena. Pasvalio parke prie Krinčino mokyklos palapinės-pavilijono, gamtoje, žalumoje, saulei šviečiant, vėstant orui, lietui artėjant...


 

2019 m. gegužės 19 d. sekmadienis. Puiki šventė Gulbinėnuose! Vienybės diena. Smagu, kad dalis moksleivių ten nuvyko. Man patiko viskas – prof. O Voverienės paskaita, L. Ladigos kalbėjimas, muzika, kariškiai, o labiausia, žinoma, patys gulbinėniečiai.

Projekto partneriu buvo mūsų mokykla, o pagrindinis rengėjas – Biržų Jurgio Bielinio vardo biblioteka. Gal kiek per karšta (+27,5 C).


 

2019 m. gegužės 11 d. dalyvavome katalikiško jaunimo dienose Pumpėnuose. Nauja erdvė naujai patirčiai. Buvo įdomu, tik šaltoka.


2019 m. gegužės 2 d. talka miestelio sklypuose. Šauniai padirbėta. Darbštūs žmonės mūsų vaikai ir mokytojai. Vadovavo ūkvedys Romas.


 

2019 m. balandžio 19 d. Vietovardžių metų renginys. Pranešimo tema – Mūsų parapijos vietovardžiai: kilmė, reikšmė, šaltiniai.

Dalyvavo ir dailininkas Virginijus Nudas. Dainavo pedagogių Ramunės Maziliauskienė ir Vilmos Vadapalienės duetas.

Atidaryta Gintaro Uogelės meninės fotografijos paroda. 

Renginio vedėja – bibliotekininkė Rima Kubiliūnienė.


 

2019 m. balandžio 18 d. 10 val. vyko etnokultūros pamoka Lietuvių žaidimai ir pramogos. Pamoką dovanojo buvęs mūsų mokyklos mokinys, dabar Klaipėdos kolegijos pedagogas, folkloro teatro vadovas ir šiaip žmogus-orkestras Jonas Kavaliauskas. Štai keletas vaizdų iš intensyvaus ir įdomaus užsiėmimo. Smagu, kad turime tokių puikių žmonių, kurie baigė ir mūsų mokyklą!


2019 m. kovo 20 d. pradėjome Žemės mėnesį. Ta proga biologijos mokytoja Ligita su V–X kl. mokiniais atliko daug įdomių dalykų (filmas, dešimtokų informacija, konkursas, viktorina etc.). Čia viena nuotrauka iš renginio pradžios


 

2019 m. kovo 15 d. minėjome poeto, rašytojo, vertėjo Mykolo Karčiausko 80-ąsias gimimo metines. Apsilankymu mokyklą pagerbė poeto giminės, artimieji, seniūnijos bendrapiliečiai, mokytojai ir mokiniai. Jie skaitė eiles, žiūrėjo skaidres ir vaizdo įrašus iš susitikimų mokykloje, Vienažindžio beržyno sodinimo 1990-aisiais ir kt.


 

2019 m. kovo 13 d. buvo sėkminga mūsų smiginininkams – Gabrielei, Juditai, Mažvydui ir Pauliui  –  komandiniams čempionams tarp mergaičių ir berniukų. Auksas!


2019 m. kovo 11 d. minėjimas buvo jaukus ir nostalgiškas, gal nuo gerų žodžių, o gal nuo Pasvalio gimnazijos gitarininkų, vadovaujamų mokytojo Sigito Paliulio. Buvo apdovanoti geriausi nacionalinio diktanto raštininkai ir dailiausi žodžio Lietuva rašytojai.


2019 m. kovo 8 d. nacionalinį diktantą rašė beveik 40 rašytojų. Šaunuoliai!


2019 m. kovo 6 d. Kūrybinės dirbtuvės. Idėja ir organizacija – dailės mokytojos Zitos. Dirbo visi.


2019 m. kovo 5 d. Užgavėnių šventė prie Gulbinėnų dvaro. Teko keliauti 10 km. Bet buvo verta. Ačiū kaimynams ir mūsų draugams gulbinėniečiams.


 

2019 m. vasario 27 d. dešimtos klasės mokiniai dirbo seniūnijoje – atliko seniūno, pavaduotojos, inžinieriaus, socialinės darbuotojos, finansininko ir kitas pareigas. Pabaigę darbą ir aptarimą, nusifotografavo bendrai nuotraukai.


 

2019 m. vasario 26 d. Vaižganto metų renginys apie Juozą Tumą. Vedėja – lietuvių kalbos mokytoja Miglė Kučinskienė, svečiai – muzikos mokyklos mokiniių ansamblis ir pavaduotoja Ramunė Maziliauskienė, Vaižganto kūrybos skaitovas – Pranas Pliuška. Buvo ir romansų.


 

2019 m. vasario 25 d. Matas Pelekevičius geografų olimpiadoje užėmė III vietą. Tai jau šis tas!


 

2019 m. vasario 15 d. įvyko įspūdingas 1919-1920 metų partizanų Atminimo lentos atidengimas ir vasario 16-osios minėjimas mokyklos salėje. Trys automatų salvės ir karininko D. Voverio kūriniai – nepakartojama!


 

 

2019 m. sausio 29 d. Lietuvos kaimo mokyklų žaidynėse trys vyrukai laimėjo II vietą komandinėse ping-pongo varžybose. Tie trys šaunuoliai – tai Domantas Zelskis, Arijus Čebatariūnas ir Lukas Plevokas.


 

2019 m. sausio 22 d. vyko V–X klasių mokinių mokslo konkursas Tiksliųjų mokslų diena–2019.


 

2019 m. sausio 11 d. minėjome Pergalės dieną.